Mateřská škola Praha 4

  • slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide3

Aktuality - Akce

 

Na této stránce se dozvíte o všech aktualitách a akcích, které děláme pro vaše děti umístěné v naší nateřšké škole, či jeslích DS Kalamajka. Taktéž veškeré info pro dětskou skupinu Motýlek. Poskytujeme prázdninový provoz bez omezení.

O státních svátcích jsou naše jesličky a školka vždy zavřeny.AKCE -  LEDEN  2021 - JESLIČKY AKCE -  LEDEN 2021 -  ŠKOLKA MOTÝLEK

Jesličky 

11.1. - 15.1.2021

Z pohádka do pohádky - Společně se seznámíme s několika dětskými pohádkami a knížkami, některé si dramaticky ztvárníme nebo si společně  vymyslíme vlastní, které si pomocí maňásků můžeme zkusit zahrát. 

Dětská skupina Motýlek.

11.1. - 15.1.2021

Z pohádka do pohádky - Společně se seznámíme s několika dětskými pohádkami a knížkami, rády se necháme inspirovat vašimi oblíbenými příběhy, některé si dramaticky ztvárníme nebo si vymyslíme společně   vlastní, které si pomocí maňásků můžeme zkusit zahrát. 

Jesličky 

leden 2021

KOLOBĚŽKA DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ PRO DĚTI - bude upřesněno v průběhu měsíce ledna. Vládní opatření prozatím těmto aktivitám není nakolněné.

 

Dětská skupina Motýlek.

leden 2021

KOLOBĚŽKA DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ PRO DĚTI - bude upřesněno v průběhu měsíce ledna. Vládní opatření prozatím těmto aktivitám není nakolněné.

 

 

 

 

 

AKCE --OS  PROSINEC 2020 - JESLIČKY0 - JESLIČKY

 

 

 

 


Zvykání

Při prvních krůčcích zvykání mají u nás nováčci první dva dny 1-2 hod. zdarma.

Prázdninový provoz

V DS Kalamajka je s výjimkou státních a Vánočních svátků, otevřeno od pondělí do pátku od 7:00 do 17:30 hod.

Návštěvy v DS Kalamajka

Rodiče mohou DS Kalamajku navštívit vždy po tel. domluvě na tel. čísle 774 512 402.